Право на діяльність

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКА ПЛАТІЖНА СИСТЕМА»(скорочене найменування: ТОВ «УКРАЇНСЬКА ПЛАТІЖНА СИСТЕМА») є небанківською фінансовою установою (свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №201 від 17.04.2008р. - документ установленого зразка, який засвідчує факт набуття юридичною особою статусу фінансової установи та внесення фінансової установи до Державного реєстру фінансових установ), та має наступні чинні ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг:

1) на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, що видана рішенням Національного банку України № 39 від 29.01.2016р.(строк дії: безстрокова). Відповідні відомості внесені Національним банком України до Державного реєстру фінансових установ, який оприлюднено (можна переглянути) на офіційному сайті Національного банку України.

ТОВ «УКРАЇНСЬКА ПЛАТІЖНА СИСТЕМА» є платіжною організацією ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «ФІНАНСОВИЙ СВІТ» (далі – Фінансовий Світ або Платіжна система), яка визначає правила роботи платіжної системи Фінансовий Світ, а також виконує інші функції щодо забезпечення діяльності платіжної системи Фінансовий Світ та несе відповідальність з законодавством та договором, що підтверджується відомостями Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури (далі - Реєстр), що розміщений в мережі Інтернет та є загальнодоступним для перегляду на офіційному веб-сайті Національного банку України (https://bank.gov.ua/)

ТОВ «УКРАЇНСЬКА ПЛАТІЖНА СИСТЕМА» матиме право здійснювати переказ коштів виключно у разі виконання нею функцій учасника Платіжної системи на підставі вищезазначеної ліцензії, після внесення цієї інформації Національним банком України до Реєстру.

Наразі ТОВ «УКРАЇНСЬКА ПЛАТІЖНА СИСТЕМА» виконує виключно функції платіжної організації платіжної системи Фінансовий Світ та не є учасником будь-яких платіжних систем.

2) надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що видана згідно розпорядження Нацкомфінпослуг №2529 від 13.06.2017 року (строк дії: безстрокова). Відомості про яку розміщено в комплексній інформаційній системі Національного банку України.


ТОВ «УКРАЇНСЬКА ПЛАТІЖНА СИСТЕМА» є суб'єктом первинного фінансового моніторингу та діє у відповідності до вимог Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення", та відповідно виконує всі вимоги даного закону під час здійснення своєї діяльності.


ТОВ «УКРАЇНСЬКА ПЛАТІЖНА СИСТЕМА» не встановлює ділові відносини з юридичними чи фізичними особами, діяльність чи походження активів яких пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та/або фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення, або із вчиненням іншого кримінального правопорушення або діяння, за яке передбачені міжнародні санкції.


Відомості про відокремлені підрозділи ТОВ «УКРАЇНСЬКА ПЛАТІЖНА СИСТЕМА» - відокремлених підрозділів немає.


Адреса, за якою приймаються скарги Платіжною організацією від користувачів Платіжної системи можна переглянути тут.

Інформація щодо номера контактного телефону, поштової адреси та адреси корпоративної електронної поштової скриньки Платіжної організації Платіжної системи розміщена та доступна для перегляду тут.

Контактна інформація органу, який здійснює державне регулювання щодо діяльності Платіжної організації:

 

Національний банк України

адреса: 01601, Київ, вул. Інститутська, 9

тел: 0-800-505-240

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду