Про нас

Внутрішньодержавна небанківська платіжна система «Фінансовий світ» здійснює діяльність, пов’язану з переказом коштів в національній валюті на території України для членів та учасників цієї системи.

Платіжною організацією внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «Фінансовий світ» є Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська платіжна система», що зареєстрована Держфінпослуг  України, як фінансова установа та отримала 16.07.2009 р. дозвіл №2 Національного банку України на здійснення діяльності, пов’язаної з  переказом коштів.

Основною функцією внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «Фінансовий світ» є проведення переказу  коштів, ініційованого платником на користь визначеного отримувача через структурні підрозділи та програмно – технічні комплекси банків та небанківських фінансових установ, які є членами внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «Фінансовий світ» і мають право відповідно до законодавства України здійснювати переказ коштів, зокрема і тих, що ініціюються за допомогою спеціальних платіжних засобів інших платіжних систем на підставі договорів про обслуговування таких платіжних засобів.

 

Карта терміналів